Közös élményekkel zártuk a tanévet

A tanév utolsó napján iskolánkban ismét megrendeztük a már hagyományos Suli-buli napot, amely méltó lezárása volt az egész éves munkának, tanulásnak és közös élményeknek. 

A programot Feri atya hálaadó gondolatai nyitották meg a 3.b osztály diákjainak közös énekével.  Ezt követően a 6.a osztály zenés bemelegítője mozgatta meg az iskola apraját és nagyját. A vidám dallamok és a közös mozgás remek hangulatot teremtettek a nap további programjaihoz.

Megható pillanatokat hozott a nyolcadik évfolyam búcsútánca. A végzős diákok előadása méltóképpen jelezte, hogy egy fontos életszakasz lezárul számukra, és hamarosan új kihívások várják őket. 

A sportkedvelők sem maradtak program nélkül: nagy érdeklődés kísérte a hetedik és nyolcadik évfolyamosok focimérkőzését, ahol a játékosok lelkes küzdelmet és szép megoldásokat mutattak be. 

A meccsek sorát követte a négyállomásos akadályverseny az alsó és felső tagozatosok számára. A különböző ügyességi és csapatfeladatok nemcsak a versengésről, hanem az együttműködésről és a jókedvről is szóltak. 

A Sulibuli nap egyik legérzelmesebb része a nyolcadikosok búcsúztatása volt. Az iskola közössége együtt énekelte el a búcsúdalt, miközben egy képes vetítés segítségével felidéztük a végzősök elmúlt nyolc évének legszebb pillanatait.  A fényképek és emlékek sok mosolyt és meghatódott tekintetet csaltak elő.

A rendezvény ideje alatt a Szülői Munkaközösség büféje gondoskodott a finom falatokról és frissítőkről, amelyet ezúton is köszönünk a segítő szülőknek. 

A Sulibuli nap ismét bebizonyította, hogy az iskola nem csupán a tanulás helyszíne, hanem egy összetartó közösség is, ahol közös élményekkel, vidámsággal és szeretettel búcsúzunk el egy újabb sikeres tanévtől. 

Minden tanulónknak, szülőnek és kollégának kellemes, pihentető nyári szünetet kívánunk! 

Teljes galériáért kattints ide!

Fotók: Krivosija Róbert és Boldogné Jenei Andrea

. 

 

 



 

 

 

 

Please publish modules in offcanvas position.