Elballagtak nyolcadikosaink

Szombaton ballagóink méltóképpen köszöntek el iskolájuktól, mely 8 éven át vigyázta lépéseiket, nevelte, oktatta őket. Walt Disney szavaival búcsúzunk, és kívánunk sok sikert elballagott diákjainknak. 

"A ma különleges pillanatai lesznek a holnap emlékei." 

Teljes galériához kattints ide!

Fotók: Krivosija Róbert és Varga István

. 

 

 



 

 

 

 

Please publish modules in offcanvas position.