Szombaton ballagóink méltóképpen köszöntek el iskolájuktól, mely 8 éven át vigyázta lépéseiket, nevelte, oktatta őket. Walt Disney szavaival búcsúzunk, és kívánunk sok sikert elballagott diákjainknak.
"A ma különleges pillanatai lesznek a holnap emlékei."
Teljes galériához kattints ide!
Fotók: Krivosija Róbert és Varga István
.
